زینلی پور رئیس کمیته راگبی البرز؛

با همین امکانات بهترین شرایط را مهیا می کنیم

رئیس کمیته راگبی البرز گفت: متاسفانه در بیشتر رشته های ورزشی مشکل کمبود امکانات وجود دارد ولی ما آمدیم با همین امکانات بهترین شرایط را برای راگبی البرزمهیا کنیم

به گزارش 90 البرز، ورزش راگبی از جمله ورزش‌هایی است که با وجود المپیکی بودن در کشور ما چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

در حالیکه این ورزش در برخی کشور‌ها به عنوان ورزش اول محسوب می‌شود در کشور‌های آسیایی راگبی به جایگاه قابل توجهی دست یافته است اما با وجود این هنوز یک رشته نا‌شناخته و کم‌توجه     بین مسئولان ورزشی کشوراست و نیاز است به این رشته پر هیجان ورزشی توجه بیشتری شود.

اما شرایط در استان البرز کاملا متفاوت است و کمیته راگبی البرز با ریاست مهندس رضا زینلی پورتوانسته شرایط خوبی را در این مدت کوتاه برای علاقه مندان مهیا کند.

هفته گذشته به مناسبت یادبود شهدای آتشنشان هیات انجمن های ورزشی استان البرز باهمکاری کمیته راگبی استان اقدام به برگزاری مسابقات چندجانبه راگبی و تک راگبی استان دربخش بانوان نمود که با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان به این رشته ورزشی همراه بود.

در همین خصوص مهندس رضا زینلی پور رئیس کمیته راگبی البرز در نشستی با اصحاب رسانه در خصوص فعالیت این رشته ورزشی در این استان گفت: خوشبختانه در این مدت کوتاه توانستیم شرایط خوبی را در مجموعه کمیته راگبی در استان البرز فراهم کنیم در حال حاضر فعالیت اصلی ما در بخش بانوان است و تیم های خوبی در لیگ های کشوری در رده های سنی مختلف حضور دارند و حتی چند تن از بانوان البرزی موفق شدند به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند و این امید را دارم با تلاش های خانم سلگی مسئول تیم های بانوان به این موفقیت ها ادامه دهیم.

وی گفت: دربخش آقایان بزودی کار استعدادیابی را آغاز خواهیم کرد و تیم مردان راگبی البرز را تشکیل خواهیم داد یکی از اهداف مهم ما در این رشته ورزشی توجه به تیم های پایه و استعدادیابی است ودر این خصوص برنامه ریزی خوبی انجام شده است.

زینلی پور به مشکلات در این رشته ورزشی اشاره کرد و گفت: مشکلات ورزشی در البرز باید ریشه‌یابی و کارشناسی شود با وجود اینکه ما ابزار های خوبی در اختیار داریم اما تلاشی برای بر‌طرف کردن مشکلات نمی‌کنیم. متاسفانه در بیشتر رشته های ورزشی مشکل کمبود امکانات وجود دارد ولی ما آمدیم با همین امکانات بهترین شرایط را مهیا کنیم در بخش جذب اسپانسرهمکاری های خوبی با کارخانه شکلات شوکولیکس انجام داده ایم و از حمایت های این کارخانه تشکر می کنم.

در ادامه این نشست سلگی مسئول تیم بانوان در خصوص برگزاری مسابقات راگبی البرزیادبود شهدای آتشنشان اظهار کرد: این مسابقات جنبه انتخابی تیم البرزجهت اعزام به مسابقات کشوری بود و جمعه هفته گذشته به میزبانی استادیوم بین المللی بیس بال واقع در ورزشگاه انقلاب کرج  و باشرکت ۱۵ تیم مجموعا ۲۲۵ بانو از سراسراستان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات دربخش تک راگبی تیم پرسپولیس کمالشهر به مقام اول رسید،  تیم فجر انقلاب کرج مقام دوم و تیم افرینش نو مقام سوم را کسب کردند.

دربخش راگبی نیز  تیم راگبی البرز مقام اول را به دست آورد، تیم هتل سمنگان مقام دوم  و تیم شرکت شوکو لیکس مقام سوم را از آن خود کردند.

وی به شرایط ایم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه از زمان حضور مهندس زینلی پور شرایط خوبی برای تیمهای البرز مهیا شده است وما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که بانوان البرزی بتوانند رتبه نخست راگبی کشور را به زودی کسب کنند.

 

 

نظرات کاربران

یک دیدگاه برای “با همین امکانات بهترین شرایط را مهیا می کنیم”

  1. Avatar افشار گفت:

    ضمن تشكرو قدردانى از اعضا تيم راگبى استان البرز و همچنين مهندس زينلى پور از خداوند مننان برايتان ارزوى موفقيت و سربلندى دارم

پاسخی بگذارید