• کد خبر: 2683
  • گروه خبری : اخبار
  • تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶

پور البرز قهرمانی در لیگ نونهالان البرز را تکرار کرد

به گزارش 90 البرز این رقابت ها با حضور 8 تیم به شکل دوره ای برگزار وروز جمعه گذشته به پایان رسید که  پورالبرز با ارائه نمایشی دلپذیر وکسب 19 امتیاز به مقام اول رسید و جواز حضور در لیگ نونهالان کشور  را کسب کرد.

در این رقابت ها تیم های خوب کانون واستقلال نیز دوم و سوم شدند.

در این رقایت ها پورالبرز با  ۲۸ گل زده، ۳گل خورده بهترین خط حمله ودفاع  مسابقات را از آن خود کرد ضمن آنکه محمد رضا ناصری با ۱۸ گل به عنوان آقای گل و شایان داداشی با ۱۶ پاس گل بهترین پاسور مسابقات از تیم پورالبرز معرفی شدند.

باشگاه پور البرز یکی از موفق ترین باشگاه های البرز در رده سنی پایه محسوب می شود و توانسته هرساله بازیکنان مستعدی را به فوتبال کشور معرفی کند.مهمترین تیم این باشگاه در حال حاضر نوجوانان آن است که دهمین سال حضور خود در لیگ برتر کشور را تجربه می کند وقرار است از نیمه دوم مهرماه به مصاف حریفان خود برود.

 

 

نظرات کاربران

یک دیدگاه برای “پور البرز قهرمانی در لیگ نونهالان البرز را تکرار کرد”

  1. Avatar فرشاد آ ذین گفت:

    با سلام وخسته نباشید به مجموعه باشگاه پورالبرز ،کادر فنی و در رأس آن آقای فرهاد داداشی که با زحمات بی وقفه خود باعث بوجود آمدن این افتخارات گردید، امیدوارم که در مسابقات کشوری نیز به مقامی شایسته دست بیابید و در همینجا از مسئولین استان البرز تقاضا دارم که باشگاه پور البرز و بچه های با استعدادش را مورد حمایت قرار بدهند تا بتوانند در مسابقات کشوری باعث افتخار استان البرز گردنند. اینها سرمایه های آینده ما هستند و امروز نیازمند حمایت شما مسئولین

پاسخی بگذارید