• کد خبر: 3008
  • گروه خبری : اخبار
  • تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۶

صعود باشگاه «مقاوم فجر ایرانیان» به لیگ 2 فوتبال را هموار کنیم

این تیم در حالی به این موفقیت رسیده که از کمترین حمایت و پشتیباین استانی برخوردار بوده و تمام هزینه ها و نیازهای تیم با هزینه شخصی تامین شده است.

مقاوم فجر ایرانیان در اولین سال فعالیت خود در لیگ کشور توانسته نمایش دلپذیری از فوتبال البرز ارائه کند و حال باید از حدود 3 هفته دیگر در ماراتن مرحله دوم که با حضور تیم های قدرتمند گروه های مختلف و تیم های حاضر در این مرحله برگزار می شود رقابت کند و در این میان آنچه نیاز است حمایت مسئولان شهری و استانی از تیم مقاوم فجر ایرانیان البرز است.

این تیم با توجه به توان فنی و ترکیب بازیکنان و کادرفنی اش ظرفیت حضور در لیگ دسته دوم کشور در فصل آتی را دارد به شرط آنکه نهادها وارگان های مختلف به خصوص شهرداری وشورای اسلامی شهر کرج به یاری این تیم بروند و در تامین بخشی از هزینه های سنگین تیمداری آنها را یاری کنند.

البته مدیریت این باشگاه در طی ماه های گذشته رایزنی هایی را با نهادهای مختلف از جمله اعضای شورای شهر و شهرداری کرج داشته اما متاسفانه علیرغم همه وعده ها حمایتی از تیم صورت نگرفته است.

مهدی نجم الدین مدیر باشگاه مقاوم فجر ایرانیان البرز در این ارتباط به 90 البرز گفت: باشگاه فرهنگي ورزشي مقاوم فجر ايرانيان در راستاي اهداف بلند مدت و پرورش استعدادهاي استان البرز بعد از سالها فعاليت در عرصه تيم هاي پايه و معرفي بازيكنان به سطح اول فوتبال كشور به تيم داري در رده بزرگسالان پرداخت تا بتواند در آينده اي نه چندان دور، راه را براي بازيكنان پرورش يافته در اين آكادمي به سطوح بالاترباز نمايد واستعدادهاي خود را شكوفا نمايند .

وی ادامه داد: مفتخريم كه در سال اول حضور در اين رقابت ها با بازيكنان و كادر فني كاملا بومي  وبا سرمربيگري ابراهيم تكلو،مربيگری آقاي حيدر تكلو،مربي دروازه بانانی اميرحسين اله دين، بدنسازی هادي اميري،مديریت فني هومن گودرزي، مدیریت كميته فني پايه محسن سوزنده و حميد كاسه گران وسرپرستی  آقاي عباس دهقان عملکرد خوبی را به جای بگذاریم وتیم را به جمع تیم های برتر لیگ 3 در مرحله دوم برسانیم.

وی ادامه دادک جا دارد از زحمات تمامي عزيزان كه مشوق و همراه ما بودند تقدير و تشكر نموده و اين موفقيت را به يكايك آنها تبريك  عرض نماييم.

نجم الدین با تاکید براینکه کار تیم مقاوم فجر زمانی ارزشی دوچندان پیدا می کند که بدانیم 4 نماینده مشهد موفق به حضور در مرحله دوم نشدند و بسیاری از تیم های متمول ناکام شدند گفت: ما با کمترین هزینه و در سایه غیرت و قناعت بازیکنان وکادرفنی خود به مرحله دوم رسیدیم و توقع داریم برای حفظ وادامه حیات این تیم از حمایت مسئولان شهری به مانند دیگر شهرها بهره مند شویم.

مدیر باشگاه مقاوم فجر ایرانیان البرز در پایان گفت: آنچه در توان داشته ام برای موفقیت این تیم به کار گرفته ام و انتظار می رود مسئولان شهری از جمله اعضای شورای شهر و شهردار محترم به یاری ما بیایند و کمک کنند تا ماموریت ما یعنی صعود به لیگ دو کشور تکمیل شود.