• کد خبر: 3038
  • گروه خبری : اخبار
  • تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۶

تقدیر مدیریت امور شعب بانک مسکن البرز از کشتی گیر افتخارآفرین البرز

در این دیدار که برخی از معاونین  بانک مسکن استان البرز نیزحضور داشتند مهدی بلوچی مدیریت امور شعب این بانک خطاب به علیرضا کریمی گفت: به نمایندگی از سوی اعضای هیئت مدیره ، مدیرعامل وخانواده بزرگ بانک مسکن اقدام دلیرانه شما را در مسابقات کشتی امیدهای جهان را ارج می نهیم و از حضور قهرمانی ارزنده ای چون شما در استان البرز به خود می بالیم.

وی با تاکید براینکه خشنودی مقام معظم رهبری نشان از ارزش کار والای شما دارد گفت: رهبر فرزانه انقلاب همواره به قهرمانان ومدال آوران ورزشی نگاهی ویژه داشته اند اما نوع حرکت واقدام علیرضا کریمی برای از رسمیت انداختن رژیم غاصب صهیونیستی در عرصه جهانی به شکلی ویژه مورد توجه رهبر معزز انقلاب قرار گرفت.

مدیریت امور شعب بانک مسکن استان البرز با تاکید براینکه همه ایرانیان از کلام  ومحبت رهبری در دیدار با کشتی گیر شایسته البرزی لذت وافر بردند گفت: در گذشته هم قهرمانان ورزشی ما از رویارویی با ورزشکار رژیم اسراییل خودداری کرده بودند اما حلاوت وشیرینی این اتفاق متفاوت از گذشته بود و زمینه ساز خوشنودی رهبر معظم انقلاب ومردم ولایت مدار ایران اسلامی شد.

بلوچی با قدردانی از والدین علیرضا کریمی به سبب تربیت این پهلوان گفت: همانطور که رهبر فرزانه عنوان کردند باید توجه و تجلیل شایسته از علیرضا کریمی صورت بگیرد و مجموعه بانک مسکن وظیفه خود می داند تا همراه و حامی این ورزشکار ارزنده کشورمان باشد.

پدر علیرضا کریمی نیز در این دیدار با قدردانی از حضور مدیریت و معاونان امور شعب بانک مسکن استان البرز گفت: در روزهای اخیر شاهد محبت های بی شمار مردم و برخی از مسئولان بوده ایم و اوج این توجهات دیدار با مقام معظم رهبری و افتخار هم صحبتی با ایشان بود.

وی افزود: لحظات نابی در حضور مقام معظم رهبری برای علیرضا و ما رقم خورد واین مساله بهترین پاداش برای فرزندم محسوب می شود.

علیرضا کریمی نیز با قدردانی از حاضرین و توجه مدیریت بانک مسکن استان البرز گفت: به عنوان یک جوان ایرانی آنچه را درست و لازم بود در مسابقات انجام دادم وخوشحالم که این مساله موجب خشنودی مردم ایران و مقام معظم رهبری شد.