مسابقات فوتسال جام رمضان در سالن شهدای سرحدآباد آغاز شد

پانزدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان باشگاه شهاب گرامیداشت شهدای مدافع حرم امسال نیز به میزبانی سالن شهدای سرحدآباد کرج در حال برگزاری است.

به گزارش 90 البرز ،مسابقاتی که در بیش از یک دهه اخیر میزبان برترین های فوتسال کرج و شهرهای مختلف تهران والبرز بوده و به یکی از جذاب ترین مسابقات فوتسال در ماه مهمانی خدا مبدل شود.

علی علوی مسئول اجرایی این دوره از مسابقات در گفتگو با 90 البرز با ابراز خرسندی از برپا شدن دوباره این مسابقات در رمضان امسال گفت: در حالی که بسیاری از مسابقات فوتسال جام رمضان به دلایل مختلف برگزار نمی شود ویا با حضور تیم های اندکی صورت می گیرد مسابقات جام رمضان در سالن شهدای سرحدآباد همچون سال های قبل با شور ونشاط در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: این دوره مسابقات با همکاری باشگاه شهاب، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج برگزار می شود و 20 تیم در 5 گروه رقابت خود را از شب سوم خردادماه آغاز کرده اند.

علوی با تاکید براینکه مسابقات از ساعت 21 و40 دقیقه برنامه ریزی شده است گفت: خوشبختانه تیم های خوبی در این مسابقات حاضر هستند و کیفیت فنی مسابقات نیز به تبع آن بالا خواهد بود.

علاقمندان به اطلاع از برنامه مسابقات و زمانبندی و نتایج رقم خورده می توانند به صفحه مخصوص مسابقات در فضای مجازی به نشانی @jameramezan_97  مراجعه کنند.