• کد خبر: 4080
  • گروه خبری : اخبار, مصاحبه
  • تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۷

حق البرزی هااست که در تیم فوتسال مقاومت بازی کنند

مربی البرزی فوتسال ایران با انتقاد از عملکرد تیم مقاومت در دو هفته اخیر که با باخت این تیم همراه بوده است گفت: باشگاه مقاومت از ظرفیت بازیکنان البرزی استفاده کند.

به گزارش 90 البرز وبه نقل از مهر محمد گلزاده  اظهار کرد: مربیان و بازیکنان البرزی نشان داده‌اند که در صورت اعتماد به آن‌ها می‌توانند قابلیت‌های خود را به نمایش بگذارند و بدون شک این حق بازیکنان است که در تیم شهر و استان خود بازی کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به کاهش سطح کیفی لیگ فوتسال ایران و این‌که تیم مقاومت به نسبت برخی تیم‌ها زودتر شروع به آماده‌سازی کرده این انتظار می‌رود که در فصل جاری حداقل در بازی‌های خانگی حداکثر امتیازات را بگیرد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتسال ایران بابیان اینکه مقاومت در فصل جاری باید بیش از فصل گذشته تلاش کند، گفت: مقاومت در هفته نخست لیگ در حالی موفق به شکست مس سونگون شد که این تیم از مسابقات باشگاه‌های آسیا بازمی‌گشت و خستگی آن‌ها کاملاً مشهود بود و با توجه به باخت در بازی‌های بعدی مشخص شد که مقاومت برای حضوری پرقدرت در لیگ باید تلاش بیشتری داشته باشد.

گلزاده بابیان اینکه مقاومت در صورت ادامه ناکامی در بازی‌های پیش رو به‌مانند سال گذشته برای ماندن در لیگ شرایط دشواری را سپری خواهد کرد، گفت: باید پذیرفت که این تیم تاکنون منفعت چندانی برای ورزش البرز نداشته است.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای مقاومت در ادامه فصل، گفت: امیدواریم مدیران این باشگاه در سیاست‌های خود تجدیدنظر کرده و بیشتر از ظرفیت‌های درون استان استفاده کنند.

نظرات کاربران

۲ دیدگاه برای “حق البرزی هااست که در تیم فوتسال مقاومت بازی کنند”

  1. Avatar فوتسال گفت:

    احسنت به شما كه حرف دل تمام اهالي فوتسال كرج و زديد.واقعا بايد از مربي با دانش مثل شما آقاي مسعودي و رئيسي استفاده كنن تو ليگ برتر شما اعتبار فوتسال كرج و ايرانيد.

  2. Avatar falcao12 گفت:

    كرج شده پايگاه رشد بازيكنان درجه دو شهرستان ها مگه كم ظرفيت بازيكن خوب داريم تو شهرمون مگه چندتا محمد گلزاده و ابراهيم مسعودي داريم تو فوتسالمون كه از افتخارات ملي هستند و كار بلد؟فوتسال حقير شده….

پاسخی بگذارید