با کیفیت ترین چمن طبیعی فوتبال ایران دستاورد شرکت ایرانی «سدروس سبز»

فوتبال روز دنیا در کنار همه پیشرفت های تاکتیکی وتکنیکی نیاز به ابزار وامکانات سخت افزاری نیز دارد و وجود ورزشگاه های استاندارد با زمین هموارو با کیفیت لازمه فوتبال امروز است.

در کشورمان ایران به مدد اعتماد به توان داخلی درایجاد ورزشگاه های مدرن و زمین های چمن تلاش های خوبی صورت گرفته است که نماد و سمبل آن را می توان در ورزشگاه زیبا و چشم نواز امام رضا(ع ) مشهد مشاهده کرد.

ورزشگاهی که با تکیه بر توان داخلی احداث شده است و از آن می توان به عنوان بهترین نمونه در میان ورزشگاه های نوساز کشور نام برد.

از کنار بنای زیبا این ورزشگاه که بگذریم آنچه بیش از همه به زیبایی و عیار این ورزشگاه افزوده چمن مسطح، زیبا و هموار این ورزشگاه است که آن را در میان نمونه های مشابه یک سر و گردن بالاتر قرار داده است وهمطراز زمین های ورزشگاه های بزرگ دنیا قرارداده است .

شرکت پرسابقه و خوشنام سدروس سبز با کوله باری از تجربه سال ها فعالیت در عرصه چمن طبیعی و فضای سبز مجری احداث و نگهداری زمین چمن ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد است و این ورزشگاه را در ماه های پس از بهره برداری در بهترین فرم خود نگه داشته است.

شرکت سدروس سبز با مدیریت شاهین استادجو که فرزند البرز است در سال های اخیر مجری احداث ونگهداری زمین های چمن پروژه های بزرگی در کشور از جمله ورزشگاه پارس شیراز و چندین ورزشگاه دیگر بوده و به  خوبی توانسته با انتقال دانش روز دنیا به داخل کشور به عنوان یک برند ایرانی در این عرصه وابستگی ها به خارج را از میان بردارد.

قطعا حمایت از شرکت هایی چون سدروس سبز می تواند مسیر را برای تقویت هرچه بیشتر شرکت های ایرانی و عرضه خدمات به بیرون مرزها دوچندان کند و کشورمان را در زمره شرکت های پیشرو در عرصه های جدید قراردهد.

وب سایت: www.cedrusesabz.com

تلفن: ٠٢١٢٢٠٨٠١٩٣

٠٢١٢٢٠٨٠٣١٠

٠٢١٢٢٠٧٤٣٦٧

فكس٠٢١٢٢٣٧٠٤٧٥

نشانی:سعادت اباد چهار راه سرو خيابان بخشايش ساختمان بخشايش پلاك ٢٨/١ طبقه ٢ واحد ٦

كد پستى:١٩٩٨٨٨٨٧٥٣

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید