پارسا به غیبت البرز در سطح اول فوتسال بانوان ایران پایان می‌دهد

دور رفت لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور در حالی با برگزاری بازی ها در گروه های چهارگانه به پایان رسید که البرز دو نماینده خود را راهی این مسابقات کرده بود.

به گزارش 90 البرز،در این مسابقات تیم بیست با سابقه حضور چندین ساله در لیگ های فوتسال بانوان کشور و دیگری پارسای البرز که با خرید امتیاز برای نخستین بار پای به این سطح از مسابقات گذاشته است حضور دارند.

از کنار نتایج گروه های مختلف و اتفاقات آن ها که بگذریم می توان درخشش تیم تازه وارد پارسا البرز را به عنوان یک اتفاق مهم در دور رفت مسابقات عنوان کرد.

جایی که تیم نوپای البرزی توانست با ارائه نمایشی درخور و شایسته نظرها را به خود جلب کند و در نهایت با کسب 13 امتیاز از 6 بازی خود به عنوان یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر فوتسال بانوان مطرح نماید.

پارسایی ها که برای حضور در این مسابقات تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بودند و مدیریت دلسوزانه باشگاه را پشت سر خود داشتند خیلی خوب از فرصت ایجاد شده برای کسب امتیازات لازم و معرفی خود به عنوان یکی از مدعیان فصل جاری لیگ یک فوتسال بانوان کشور بهره بردند.

آنها با انجام بازی های درخشان وکسب پیروزی های پرگل نشان دادند فوتسال بانوان البرز به مانند بخش مردان ظرفیت های بسیار بالایی دارد و اگر حمایت و سرمایه گذاری لازم صورت بگیرد می تواند بدرخشد و خود را مطرح کند.

باشگاه پارسا البرز با حضور و محوریت رضا آزاد فلاح از چهره های باسابقه ورزش کارخود در عرصه باشگاه داری را با شکل دهی و حضور تیم بانوان در لیگ فوتسال کشور آغاز کرده و این امید می رود تا فوتسال بانوان البرز با حمایت وسرمایه گذاری این باشگاه بتواند به سالها غیبت خود در لیگ برتر کشور پایان دهد و در نهایت شاهد حضور تیمی البرزی در لیگ برتر فوتسال بانوان باشیم.

منتظر دور برگشت بازی ها می مانیم و امیدواریم پارسا البرز و البته دیگر نماینده استان یعنی بیست بتوانند با درخشش لازم توانمندی های بانوان فوتسالیست البرز را دوباره به نمایش بگذارند.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید