از نمایش بازیکنانم مقابل گل ریحان لذت بردم/در لیگ دو حرف برای گفتن داریم

حمید کریمی  اظهار کرد: به شخصه از تماشای این بازی از سوی بازیکنان خوب و جوان شهدای رزکان لذت بردم و به نظر می رسد اگر مغرور نشوند می توانیم در لیگ دو فوتبال ایران حرف های زیادی داشته باشیم.

وی با اشاره به عملکرد تیم شهدای رزکان در جذب بازیکنان جدید گفت: تعداد کمی از بازیکنان فصل قبل در تیم حضور دارند و این در حالی است که برای حضور پر قدرت در لیگ دو نیاز داریم تا بازیکنان با کیفیت تری راجذب کنیم که تا حدودی در این زمینه موفق عمل کرده ایم.

مدیرعامل تیم فوتبال شهدای رزکان تصریح کرد: در ابتدای آماده سازی پیش فصل طرح تست گیری از بازیکنان مستعد البرزی برگزار شد و تعدادی از فرزندان مستعد این استان در فصل جاری به عنوان بازیکن تیم شهدای رزکان فعالیت خواهند داشت.

کریمی تأکید کرد: تیم شهدا از ابتدای فعالیت خود متعلق به تمام مردم شهر کرج بوده و همواره در تلاش هستیم تا این تیم بدست فرزندان همین شهر اداره شود وبا آن ها در سطح کشوری حضور داشته باشیم.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تیم گل ریحان گفت: محمد نصرتی سرمربی این تیم از جنس مردم البرز است و بدون شک با جذب بازیکنان بومی مردم نیز از این تیم حمایت خواهند کرد.