• کد خبر: 4579
  • گروه خبری : اخبار
  • تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۸

قدرتنمایی اسکیت البرز به لیگ برتر کشور رسید

اسکیت البرز پس از موفقیت های کم نظیر در عرصه مسابقات قهرمانی کشور و میزبانی از رویدادهای ملی وبین المللی در سال گذشته روند رو به رشد خود را ادامه می دهد.

به گزارش ۹۰ البرز ،نماینده البرز امسال با مشارکت هیئت اسکیت استان البرز و آکادمی سروش اسکیت در لیگ برتر اسکیت بانوان وآقایان حضور یافته و دربخش بانوان توانسته درخششی ویژه داشته باشد.

رقابت های لیگ برتر اسکیت سرعت بانوان کشور در حالی دو مرحله خود را پشت سر گذاشته که تیم سروش اسکیتctp هیئت اسکیت استان البرز موفق به کسب عنوان اول در هر دو مرحله شده و شانس اول کسب عنوان قهرمانی این دوره محسوب می شود.

تیم سروش اسکیت ctpهیات‌اسکیت‌استان‌ البرز باسرمربیگری خانم‌مظفری وهمراهی بازیکنانی چون خانمهامردانی،کیانی،مالمیر، حسینی،عنایت‌خواه،محمدی‌خواه،کمانگری،جنگی در این فصل به میدان رفته ونمایشی دلپذیر را ارائه داده است.

برنامه ریزی مدون هیئت اسکیت با محوریت ومدیریت محمود فرهنگ رنجبر و حمایت های اداره کل ورزش وجوانان البرز در کنار هم افزایی و مشارکت خوب فعالان اسکیت وباشگاه ها سبب شده این رشته ورزشی البرز به عنوان یکی از استان های پیشرو در این ورزش معرفی شود و امسال نیز حضور پرقدرت در لیگ برتر کشور به این روند شتاب داده است.