پایان همکاری هیئت کاراته البرز و محمد اکرمی+ متن خداحافظی

‍محمد اکرمی رییس هیئت کاراته استان البرز با انتشار نامه ای رسما کناره گیری خود را از مدیریت هیئت کاراته البرز اعلام کرد تا این رشته ورزشی در کرج والبرز پس از ۲۴ سال شاهد حضور فردی جدید باشد.

به گزارش ۹۰ البرز، محمد اکرمی در طی بیش از ۲ دهه حضور در هیئت کاراته کرج والبرز سرمنشا خدمات بیشماری به این هیئت بود و سبب شد جایگاه ویژه ای برای این هیئت ورزشی در سطح ملی رقم بخورد.
پرورش ده ها کاراته کا در سطح ملی و افتخارآفرینی آنها در میادین مختلف ماحصل مدیریت کم نقص این چهره فرهیخته  وهمراهی تیم اجرایی او در کاراته البرز بوده است.
دکتر اکرمی علیرغم وجود بستر قانونی برای حضور دوباره در انتخابات ریاست هیئت کاراته البرز و معافیت از قانون منع به کارگیری بازنشستگان ترجیح داد فضا و فرصت را به جوانان بدهد و به ۲۴ سال حضور ارزشمند و تاثیرگذار خود در این هیئت پایان دهد.
در ادامه متن خداحافظی دکتر اکرمی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
روسای محترم هیات های کاراته شهرستانها ، مسئولین محترم کمیته ها ، نمایندگان محترم سبکها ، مربیان ، داوران و قهرمانان محترم : باسلام نمی دانم چگونه آغاز کنم که پایانی را خبر دهم. سالهای زیادی است که در خدمتتان بوده ام. اینک که گذرعمر علی رغم میل باطنی ام ، نفس های بنده را در عرصه خدمت و خدمتگزاری بخصوص درمجموعه ورزش کاراته ، به شماره انداخته، در آستانه بازنشستگی خواستم که خداحافظی خویش را به تشکر وطلب حلالیت از شما بزرگواران ، مّزین نمایم .
خداوند شاهد است که در این خدمتگزاری و مسئولیت خطیر محوله از هیچ کوشش وتلاشی دریغ ننموده ام ودر همه حال فقط به خوشنودی و رضایت حضرت حق و نیز به کار گرفتن تمامی مساعی و اهتمام خویش وحسن انجام امور و وظایف محوله با هدف موفقیت وکسب نتایجی که موجبات رضایت خداوند ، و ورزشکاران و قهرمانان عزیز و بزرگوار باشد . امید واثق دارم که اگر نبود لطف و عنایت پروردگار و همکاری و مساعدت شما عزیزان و بزرگوار هیچ تلاش وکوششی نتیجه نمی داد و مثمر ثمر واقع نمی شد . بی شک و بدون تردید تشکر و سپاس از تعامل بسیار نزدیک و همکاری بی شائبه که همواره خود را مدیون آنها می پندارم کمترین احترام و صحه ای است که بر این صفحه می نگارم . سخت بر این باورم که اگر قصوری از من سر زده ، از روی سهو بوده .
در آسمان آبی خاطره ها نامتان و یادتان با اکسیر عشق برقرار و ماندگار باد و دریای نیلگون زندگیتان از شکوه مودت و محبت، رخشان و درخشان .
درپایان مجددا برخود فرض می دانم قصور و کمبودهایی که در این مسیر ، گاهی طی طریق را بر شما گرامیان ، پرمشقت می نمود بر گردن گرفته واز همه شما می خواهم که صادقانه و خالصانه در مسیر رشد و شکوفایی کاراته استان ، یار و یاور عزیزانی باشند که این مسئولیت خطیر را متقبل شده اند و بنده نیز در سنگر علم و دانش تدریس در دانشگاه خدمتگزار کشور خواهم بود .
ای نور دلم ، بندگی خلق روا نیست خواهم که به درگاه خدا بنده بمانیم .
محمد اکرمی / پنجم مرداد ماه نودوهشت