رقابت جذاب برترین های کشور در سومین دوره مسابقات رینگ ۲۰ سورنا

۹۰ البرز- سومین دوره مسابقات رینگ ۲۰ ورزش سورنا پنجم شهریورماه با حضور برترین های کشور برگزار شود.

مراسم رونمایی از طرح این دوره و معرفی چهره های حاضر در سومین دوره به میزبانی باشگاه میلاد شهرداری کرج وبا حضور جمعی از قهرمانان ومسئولان شهری کرج صبح امروز پنج شنبه برگزار شد.

در این مراسم ابتدا رییس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر با قدردانی از تلاش جامعه ورزش جهت ایجاد نشاط در بین آحاد مردم گفت: تلاش مدیریت شهری توسعه ورزش همگانی وشهروندی است.

وی افزود: ورزش های رزمی با توجه به جایگاه مردمی خود می توانند در توسعه ورزش همگانی نقش بسزایی ایفا کنند.

سلیم نژاد برگزاری مسابقات رزمی سورنا در فضای باز را یک اتفاق کم نظیر دانست و گفت: مجموعه مدیریت شهری تلاش می کند در حد توان خود از ورزشکاران حمایت کند و برگزاری مراسم تجلیل از مدال آوران ودر اختیار قرار دادن فضاهای فرهنگی ورزشی نیز در همین راستا هر ساله انجام می شود.

رییس هیئت ورزش های رزمی استان البرز نیز دراین مراسم روند صعودی ورزش سورنا و تلاش های بنیانگذار آن را ارج نهاد وگفت: ورزش سورنا با روندی قابل قبول در حال توسعه است و برگزاری سومین دوره با حضور ومشارکت برترین های کشور گواه جایگاه این ورزش در کشور است.

فریبرز برشی افزود: ما در کمیته فنی فدراسون روند حرکتی سبک های مختلف را رصد می کنیم و جای خشنودی است که عنوان کنم سورنا جایگاه ویژه در این میان دارد.

در حاشیه برگزاری این مراسم جمشید هرمزی بنیانگذار هنر رزمی سورنا با حضور در نشست خبری با بیان اینکه استقبال خوبی از مسابقات رینگ ۲۰ صورت گرفته و در سومین دوره نیز برترین های کشور حاضر اند گفت: حضور ملی پوشان و چهره های مطرح نوید برگزاری مسابقات جذاب و دیدنی را می دهد.

وی ادامه داد:سورنا ورزشی کاملا ایرانی است و نام وعلایمی از برندهای خارجی در آن نیست و جای خشنودی است که عنوان کنم در حال حاضر این ورزشدر تمام شهرهای کشور ودر ۳۵ کشور دنیا فعال شده و دارای نماینده و دوره های آموزشی و کلاس های مختلف است.

هرمزی برگزاری مسابقات در فضای باز را ماحصل تلاش جمعی ارگان های مختلف دانست و گفت: جا دارد از شهرداری کرج ، اداره کل ورزش وجوانان، سازمان سیما منظر وفضای سبز شهری شهرداری کرج نیز قدردانی کنیم که شرایط برگزاری این مسابقه را در فضای باز بوستان گل نرگس در باغستان فراهم کردند.

وی تصریح کرد: این مسابقات در یک شب وبا رقابت برترین ها انجام می شود وامیدوارم بتواند خاطره ای جذاب وبه یادماندنی از هنر رزمی سورنا در اذهان مردم ایجاد کند.

بناینگذارسورنا در پایان گفت: این مسابقات با حمایت مشاورین املاک رویال وبا اهدای جوایز نقدی میلیونی برگزار خواهد شد.