رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان البرز: امسال ۱۹ خانه ورزش روستایی را تجهیز کرده ایم

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان البرز ابراز امیدواری کرد، تا پایان سال ۱۵ خانه ورزش روستایی دیگر نیز تجهیز شود.

به گزارش ۹۰ البرز؛ مجید رضاخانی رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان البرز در مراسم تجهیز ۱۰ خانه ورزش روستایی استان البرز که صبح امروز به مناسبت دهه مبارک فجر در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون، در اولین مرحله ۹ خانه ورزش روستایی و امروز نیز ۱۰ خانه دیگر به لوازم ورزشی تجهیز شدند.
وی افزود: امیدواریم با جذب و تأمین اعتبار از سوی وزارت ورزش و جوانان، بتوانیم تا پایان سال جاری ۱۵ خانه ورزش روستایی دیگر در سطح استان البرز را نیز تجهیز کنیم.
رضاخانی با بیان این که ” در این مرحله روستاهایی از ۶ شهرستان به لوازم ورزشی تجهیز شدند ” ، گفت: روستاهایی با جمعیت بالاتر از ۲۰۰ نفر در اولویت این برنامه بودند که امروز نیز بر همین مبنا انتخاب و تجهیز شدند.
وی ادامه داد: قبل از تجهیز و ارسال لوازم ورزشی، از روستاهای مورد نظر بازدیدهایی داشتیم که پس از تأیید مکان، وسایل را ارسال کردیم.
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان البرز با بیان این که ” از خانه های ورزش روستایی بازدید های دوره ای خواهیم داشت تا ببینیم از این وسایل استفاده می شود یا خیر ” عنوان کرد: اگر روستاهای تجهیز شده از وسایلی که تحویل گرفتند در خانه ورزش روستایی و برای ساکنین روستا استفاده نکنند، متعهد به عودت لوازم و تحویل به روستای دیگری هستند.
وی تصریح کرد: هنوز نزدیک به ۱۰۰ روستا در سطح استان البرز داریم که باید در آینده تجهیز شوند.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید