• کد خبر: 2820
  • گروه خبری : مصاحبه
  • تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۶

دورخیز باشگاه مقاوم فجر البرز برای رسیدن به مرحله دوم لیگ 3

به گزارش 90 البرز با گذشت 4 هفته از رقابت های لیگ زیرگروه باشگاه های کشور مقاوم فجر ایرانیان البرز توانسته به 2 پیروزی برسد و با کسب 6 امتیاز عملکردی قابل قبول را از خود نشان دهد.

این تیم در اولین تجربه حضور خود در مسابقات بسیار چشم نواز وهجومی بازی می کند ودر دیدار آخر خود در ورزشگاه شریعتی کرج مقابل ابومسلم به برتری قاطع 5 برصفر رسید.

مهدی نجم الدین مدیر باشگاه مقاوم فجر ایرانیان البرز پس از پیروزی تیمش مقابل نماینده خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار 90 البرز اظهار کرد:خوشبختانه شرایط تیم از حیث فنی در سطح خوبی است و روز گذشته هم توانستیم یکی از بهترین نتایج خود را رقم بزنیم.

وی ادامه داد: در بازی های خانگی موفق به شکست حریفان وکسب کامل امتیاز شده ایم و این نشان می دهد می توانیم حساب ویژه ای بر روی بازی های خانگی باز کنیم.

نجم الدین با بیان اینکه کادرفنی وبازیکنان مصمم وبا انگیزه بالا درصدد صعود به دور دوم ودر نهایت لیگ دو کشور هستند گفت: ابراهیم تکلو سرمربی تیم در کنار حیدر تکلو مربی تیم  ،هادي اميري مربي بدنساز،اميرحسين اله دين مربي دروازه بانان و آقاي هومن گودرزي مدير فني تیم وسرپرست تيم آقاي عباس دهقان و مجموع بازیکنان تمام توان خود را برای رسیدن به این هدف گذاشته اند و بازی روز قبل مقابل ابومسلم گواه این موضوع است.

مدیر باشگاه مقاوم فجر البرز با قدردانی از حمایت های هیئت فوتبال البرز به سبب فراهم کردن شرایط میزبانی در کرج گفت: آقایان مشایخی ،یمینی و بیک وردی درکنار دیگر همکارانشان در هیئت فوتبال استان زحمات زیادی را برای میزبانی مناسب می کشند که جای تشکر فراوان دارد.

وی به قدردانی از اعضای هیئت مدیره و دیگر حامیان باشگاه پرداخت وگفت: مهندس محسن جمالپور رئيس هيئت مديره درکنار حاج حميد رباني مدير و صاحب رستوران شانديز همراهی وحمایت خوبی از مجموعه باشگاه دارند و از این بایت سپاسگزار دوستان هستم در عین حال از آقایان رضا کریمی، محمد مرادی رییس هیئت دوومیدانی البرز و مجموعه کادرفنی باشگاه مقاومت که حامی ومشوق ما در بازی ها هستند نیز تشکر میکنم.

نجم الدین در پایان گفت: این تیم از ظرفیت بومی البرز شکل گرفته و باید مورد حمایت مجموعه استان وشهر کرج باشد.ما نیاز به پشتیبانی مسئولان استان و کرج و خیرین و اسپانسرها نیاز داریم و قطعا با کمک آنها می توانیم زمینه ساز صعود تیم به دسته بالاتر باشیم.

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید