• کد خبر: 3024
  • گروه خبری : مصاحبه
  • تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۶

بخش خصوصی در مجموعه انقلاب کرج پیست اسکیت احداث می کند

این رشته ورزشی از ماه گذشته دچار یک تحول مدیریتی شد ویکی از چهره های مجرب و خوشنام ورزش البرز هدایت آن را برعهده گرفته است.

محمود فرهنگ رنجبر با کوله باری از تجربه فعالیت در هیئت های ورزشی مختلف کرج واستان البرز سکاندار اسکیت البرز شده و ورزشکاران این رشته امیدوارند اسکیت البرز به جایگاه واقعی خود در ابعاد مختلف برسد.

رییس هیئت اسکیت البرز در گفتگو با 90 البرز اشاره به آخرین وضعیت این ورزش در البرز داشته که در ادامه آمده است.

سرپرست هیئت اسکیت استان البرز در ابتدا گفت: برای ارتقای سخت افزاری اسکیت در استان البرز احداث پیست اسکیت مجموعه ورزشی انقلاب در دستور کار قرار گرفته و در این ارتباط با چند سرمایه گذار از بخش خصوصی به توافق رسیده ایم.

محمود فرهنگ رنجبر در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار کرد: با توجه به نوپا بودن هیئت استان البرز نیازهای زیادی از جمله در بعد سخت افزاری در این ورزش وجود دارد و به طور حتم بدون ورود بخش خصوصی نمی توان پیست های جدیدی را افتتاح کرد.

وی به پیست های موجود در سطح استان اشاره کرد و گفت: پیست های موجود در پارک ها و اماکن عمومی سطح استان البرز زیر نظر شهرداری است و به صورت خصوصی اجاره داده می شود.

سرپرست هیئت اسکیت با اشاره به موفقیت اخیر اسکیت البرز در  مسابقات بین المللی مارشال کاپ گفت: علیرضا سلیمانی از تیم اسکیت استان البرز در مسابقات بین الملی مارشال کاپ در رشته فری استایل به مقام اول رسید.

وی در ادامه از میزبانی استان البرز از مسابقات کشوری اسکیت خبرداد وگفت: استان البرز در 2ماه اخیر شاهد برگزاری 2 مرحله از مسابقات کشوری در رشته اسکیت بوده است .

فرهنگ رنجبر ادامه داد: هفته گذشته نیز مسابقات استانی در دوبخش آقایان و بانوان به میزبانی ورزشگاه شریعتی برگزار شد که نفرات برتر برای مسابقات انتخابی تیم ملی اعزام خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: تمامی مسابقات کشوری و استانی که این استان میزبان آن ها بوده، برای نخستین بار در شهر کرج برگزار شده و با توجه به نوپا بودن مدیریت فدراسیون اسکیت به دنبال تعامل بیشتربرای میزبانی از مسابقات ملی هستیم.

سرپرست هیئت اسکیت استان البرز با اشاره به جایگاه اسکیت در این استان گفت: در برنامه های خود قصد داریم تا با برگزاری مسابقات منظم و نیز استفاده از پیست های موجود رشته اسکیت استان را به جایگاه خوبی برسانیم.

فرهنگ رنجبر در پایان تصریح کرد: فعالان اسکیت در البرز این لیاقت وشایستگی را دارند تا بهترین ها برای آنها فراهم باشد لذا همه توان خود را خواهیم گذاشت تا با کمک خانواده اسکیت و حمایت وهمراهی اداره کل ورزش وجوانان البرز و فدراسیون کشور رشته اسکیت استان البرز را به یکی از قطب های کشور تبدیل کنیم.