• کد خبر: 4647
  • گروه خبری : اخبار, فوتبال
  • تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

رحمتی: گل‌ریحان ظرفیت قهرمانی در لیگ دست اول را دارد‌

 

مربی تیم فوتبال گل ریحان البرز گفت: این تیم ظرفیت قهرمانی در لیگ دسته اول را دارد.

۹۰ البرز- کیانوش رحمتی در مورد کسب اولین پیروزی خانگی تیم گل ریحان در ورزشگاه انقلاب کرج‌‌ اظهار داشت: بازی خوبی از دو تیم شاهد بودیم و دو تیم از نظر فیزیکی و دوندگی در شرایط خوبی بودند و بازی از سرعت بالایی برخوردار بود.

وی افزود: در بازی دیروز تیم گل‌ریحان‌البرز در دو نیمه تیم برتر میدان بود و موقعیت‌های خوبی را داشت که خوشخبتانه در نهایت توانستیم به‌ گل برسیم.

مربی تیم گل ریحان البرز با بیان اینکه داوری جز یکی دو صحنه خوب بود ولی در دقیقه ۹۱ یک پنالتی ۱۰۰درصد را برای گل ریحان نگرفت،بیان کرد: این تیم ۱۰۰ درصد تغییرات داشته و هماهنگ کردن این تیم حداقل به چهار ماه زمان نیاز دارد ، تیم در این دو ماه توانسته به ۶۰ درصد هماهنگی خود برسد و هرچه به جلوتر برویم بازیکنان می‌توانند توانمندی‌هایشان را نشان بدهند.

رحمتی افزود: باید دید سیاست باشگاه برای نیم فصل چیست، ما قدم‌به‌قدم بازی‌ها را به جلو می‌بریم و هرچه بیشتر حمایت شویم تلاش خودرا دو برابر می‌کنیم  تا به اهداف خود برسیم.

مربی تیم فوتبال گل ریحان بیان کرد: من از هواداران تیم تشکر می‌کنم اولین بازی بود که این تعداد تماشاگر آمدند و امیدوارم بانتایج خوبی که بازیکنان بدست بیاورند هواداران خوب کرجی را جمع کنیم و بتوانیم از شرایط میزبانی به خوبی استفاده کنیم.

‌رحمتی بابیان اینکه:اگر شرایط خوب پیش برود این تیم ظرفیت قهرمانی را دارد، تصریح کرد: باشگاه،کادرفنی، بازیکنان و هواداران اگر همه دست به دست هم بدهند می‌توانیم قهرمان شویم.