سر تیم مان را در بازی با زنجان به راحتی بریدند/ لیگ ۳ محل آزمون و خطا نیست

سرمربی تیم برق آرا البرز ضمن انتقاد از عملکرد داوری در هفته چهارم رقابت های دسته سه فوتبال کشور گفت: گل سالم تیم برق آرا به اشتباه آفساید اعلام شد و داور به راحتی سر تیم ما را برید.

سعید بیگی در گفتگو با ۹۰ البرز اظهار کرد: لیگ دسته سه محل آزمون و خطا و محک زدن داوران نیست چرا که کمک داور با بی تجربگی برد تیم ما را با نتیجه تساوی عوض کرد.

وی ضمن اشاره به جایگاه تیم برق آرا در صدرجدول گفت: مهم ترین هدف من پیش از صدرنشینی شخصیت بخشیدن به این تیم بوده و تا به حال با کمک بازیکنان تا حد زیادی در این امر موفق بوده ایم.

سرمربی تیم برق آرا البرز تصریح کرد: وقتی سایر تیم ها مقابل ما وقت کشی می کنند و مدام روی زمین هستند یعنی بازیکنان ما تا این لحظه وظایف خود را به خوبی انجام داده و تا ثانیه آخر به تلاش خود ادامه می دهند.

بیگی ضمن اشاره به دیدار بعدی این تیم با شهروند رامسر گفت: رامسری ها دارای تیم بسیار قابل احترام بوده و جدی ترین تعقیب کننده ما در صدرجدول به شمار می روند اما بازیکنان برق آرا باتوجه به بازی فیزیکی خود در کرج اجازه عرض اندام را به این تیم نخواهند داد.

وی تصریح کرد: بدون شک فوتبال بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود چراکه هر دوتیم به دنبال ارائه فوتبال زیبا هستند و امیدوارم در پایان به عنوان نماینده البرز پیروز این دیدار حساس باشیم.

بازیکن سابق تیم استقلال تهران ضمن درخواست از هیئت فوتبال البرز گفت: در ورزشگاه شریعتی همچنان با مشکل رختکن مواجه هستیم و رختکن تیم میزبان حتی فاقد یک قفل است که ما مجبور به گذاشتن نگهبان برای وسایل بازیکنان هستیم.

بیگی در پایان گفت: اختلاف نظر هیئت فوتبال و پیمانکار زمین شریعتی نباید به زیان تیم برق آرا تمام شود چرا که تیم ما ضمن پرداخت هزینه انتظار یک شرایط استاندارد را دارد و امیدوارم برای دیدار آینده مشکلی از این بابت نداشته باشیم.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید