• کد خبر: 5297
  • گروه خبری : اخبار
  • تاریخ انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۹

باشگاه آریا پاک افق فرصتی برای شکوفایی استعداد دختران البرز

در کنار تعداد کثیری از مدارس فوتبال که اختصاصا در بخش پسران فعالیت دارند هستند مربیانی که در تلاش اند این فضا را برای قشر بانوان مهیا کنند تا استعدادهای این بخش بلاتکلیف نماند.

باشگاه آریا پاک افق البرز با مدیریت احمد گل محمدی و هدایت فنی مژگان قزلباش چند سالی است حضوری موثر وفعال در حوزه آموزش دختران البرزی دارد و توانسته نقشی اثرگذار داشته باشد

قزلباش در ارتباط با فعالیت های این مجموعه آموزشی گفت:فعالیت خود را از سال ۷۶ در عرصه مربیگری آغاز کردم و در طی ۲۰ سال اخیر همواره تلاش کرده ام بستر لازم را برای آموزش و شکوفایی استعداد دختران شهرم مهیا کنم.

وی ادامه داد: خوشبختانه این رویه از ۱۰ سال پیش وبا شکل گیری باشگاه شکل سازمان یافته تری پیدا کرده و توانسته ایم چهره های مستعدی را به فوتبال کشور و استان معرفی کنیم.

قزلباش با بیان اینکه پس از رفع محدودیت های ناشی از کرونا چند روزی است فعالیت  آموزشی مان آغاز شده است گفت: ما روزهای یک شنبه و سه شنبه در مجموعه ورزشی بنی هاشمی کار آموزش را پیگیری می کنیم .

وی با بیان اینکه در کنار فعالیت آموزشی این باشگاه دو تیم نوجوانان وبزرگسالان را در لیگ های استانی داریم گفت: حضوری مستمر و اثرگذار در فستیوال های استانی داشته ایم و توانسته ایم در چندین نوبت بازیکنان خوبی را به تیم های مطرح کشور و ملی معرفی کنیم.

وی که دارای مدرک مربیگری درجه سی آسیا است تصریح کرد:اخیرا نیز فعالیت خود را در شهر گرمدره نیز آغاز کرده ایم و در تلاشیم با توجه به ظرفیت های خوب این منطقه استعدادیابی و تشکیل تیم های این منطقه را نیز اجرایی کنیم.

قزلباش در پایان با ارزوی سلامتی برای همه مردم وقدردانی از پدر ومادر خود که حامی وی در مسیر مربیگری بوده اند گفت : امیدوارم هر چه زودتر با رعایت موارد بهداشتی سایه شوم کرونا از سر مردم بگذرد و بدون کمترین دغدغه شاهد برگزاری مسابقات و لیگ های ورزشی باشیم همچنین تشکری هم از آقای بیک وردی رییس هیئت فوتبال استان و خانم پیله ور نایب رییس هیئت استان دارم که پیگیر مشکلات فوتبال بانوان هستندو توان خود را بر رشد این بخش معطوف کرده اند.

خانواده ها می توانند برای کسب اطلاع از برنامه های آموزشی وثبت نام در ترم تابستانه با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۳۲۴۱۳۵ تماس حاصل نمایند

.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید