دهبالایی:انتخابات هیئت کشتی البرز سالم برگزار شود

رئیس سابق هیئت کشتی استان البرز به احتمال وقوع هر اتفاقی در انتخابات هیئت کشتی استان اشاره کرد و از اعضا خواست بدون توجه به توصیه‌ها یا اعمال‌نظرها رأی دهند.

به گزارش 90 البرز و به نقل از خبرگزاری مهر، دهبالایی در خصوص این‌که در انتخابات هیئت کشتی البرز ثبت‌نام خواهد کرد یا خیر، اظهار کرد: باوجوداینکه بنده تمایلی به ثبت‌نام در انتخابات هیئت کشتی استان نداشتم اما با اصرار جمعی از اهالی کشتی البرز قصد دارم طی چند روز آینده برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کنم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تا پایان مهلت ثبت‌نام زمان زیادی باقی‌مانده از الان نمی‌توان درباره نتیجه انتخابات نظر داد امیدوارم هرکسی که انتخاب می‌شود بتواند در پیشرفت کشتی استان البرز تأثیر مثبت داشته باشد.

احتمال رد درخواست میزبانی البرز از مسابقات جهانی کشتی

رئیس سابق هیئت کشتی البرز با اشاره به این‌که احتمال وقوع هر اتفاقی در انتخابات هیئت کشتی وجود دارد، تصریح کرد: حتی احتمال مهندسی انتخابات هم وجود دارد، امیدوارم اعضای مجمع بدون توجه به توصیه‌ها یا اعمال‌نظرها به کسی که شایسته ریاست هیئت است رأی بدهند.

وی درباره درخواست اداره کل ورزش و جوانان البرز برای میزبانی جام جهانی کشتی آزاد در کرج نیز گفت: به‌احتمال‌زیاد این درخواست موردقبول فدراسیون کشتی قرار نخواهد گرفت، چون به لحاظ امکانات زیرساختی در وضعیت خوبی نیستیم

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید