با ارسال درخواست به رییس فدراسیون؛ 9 عضو مجمع خواستار برکناری رئیس هیئت ورزش های همگانی البرز شدند

 

در حالی که تنها 70 روز از انتخاب رییس جدید هیئت ورزش های همگانی استان البرز می گذرد برخی از اعضا مجمع در نامه ای به رییس فدراسیون خواستار برگزاری مجمع فوق العاده و برکناری علیرضا رحمتی شده اند.

به گزارش 90 البرز،27 شهریور ماه امسال بود که در یک رقابت نزدیک و تنگاتنگ علیرضا رحمتی با کسب 9 رای از مجموع 17 رای به عنوان رییس جدید هیئت ورزش های همگانی البرز معرفی شد.

رحمتی در حالی عهده دار این مسئولیت شد که هیئت در 3 سال قبل از آن با تغییر پی در پی سرپرست وبی ثباتی مدیریتی روبرو بود و حال جامعه بزرگ ورزش های همگانی امیدوار بود که با ایجاد ثبات در این هیئت ورزشی بسیاری از کارهای بر زمین مانده و مطالبات بی شمار ورزشکاران پاسخ داده خواهد شد.

اما نامه اخیر 9 نفر از اعضای مجمع انتخابات به رییس فدراسیون ورزش های همگانی  ودرخواست آنها برای برگزاری مجمع فوق العاده و در نهایت برکناری رحمتی پرده از حواشی  و خبرسازی های جدیدی را در این هیئت ورزشی بزرگ البرز برداشته است.

9 نفر از اعضای مجمع که در میان آنها نماینده باشگاه داران و هیئت های ورزشی شهرستانی دیده می شود با برشمردن دلایل مختلف از جمله عدم توجه به نیاز شهرستان ها و تلاش برای برکناری آنها و برخی انتصاب ها در ارکان هیئت خواستار تشکیل مجمع فوق العاده و تعیین تکلیف در این خصوص شده اند.

رونوشت این نامه برای وزارت ورزش و جوانان، سازمان بازرسی استان البرز ومدیرکل ورزش وجوانان البرز نیز ارسال شده و حال باید دید واکنش فدراسیون ورزش های همگانی به این درخواست چیست وآیا 9 عضو مخالف  ومنتقد مجمع می توانند برکناری رحمتی را از این مسئولیت رقم بزنند.