معرفی تیم های برتر اولین دوره مسابقات فوتبال بانوان کارگر استان البرز

اولین دوره مسابقات فوتبال کارگران استان البرز در بخش بانوان با معرفی تیم های برتر به کارخود پایان داد.

به گزارش 90البرز، دیدارهای رده بندی ونهایی این مسابقات صبح امروز چهارشنبه به میزبانی مجموعه کارگران امام خمینی کرج برگزار شد.

در دیدار رده بندی این مسابقات ابتدا تیم های شهرداری مهستان وشرکت هپسان به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری پرگل 12 بریک شهرداری مهستان به پایان رسید و در دیدار نهایی نیز تیم فروشگاه بهار البرز با برتری 10 بر صفر مقابل شرکت مهرآسا به مقام نخست دست یافت.

مسئول انجمن فوتبال هیات ورزش کارگران استان البرز در ارتباط با برگزاری این مسابقات گفت: یکی از برنامه های ما در بدو آغاز به کار انجمن احیاء لیگ فوتبال کارگران آقایان و راه اندازی مسابقات بانوان بود که خوشبختانه یکی از آنها به سرعت محقق شد.

مجتبی فشی افزود: این مسابقات برای نخستین بار در کشور و در سطح بانوان کارگر برگزار شد و به نوعی البرز نقطه عطف این رویداد در کشور شد تا شاهد حضور بانوان کارگر در عرصه مسابقات فوتبال به مانند آقایان باشیم.

وی تصریح کرد: جا دارد از آقای عبدالله دارایی مدیرکل ورزش دوست تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز،آقای خلیل عبداللهی رئیس هیئت کارگران استان البرز ، خانم فهمیده سرپرست امور اجتماعی و رفاه اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی،آقای اکبرپور دبیرهیات ورزش کارگران استان البرز،خانم باقرپور نایب رییس محترم هیات ورزش کارگران استان البرز ، خانم مبارکی نایب رییس فوتسال کارگری بانوان ،ترکاشوند روابط عمومی هیات انجمن فوتبال کارگران استان البرز ومدیریت تیم های حاضر و همچنین داوران و عوامل برگزاری مسابقات تشکر ویژه داشته باشم که بستر برگزاری این مسابقات را مهیا کردند.

فشی ادامه داد: همچنین باید از آقای اسماعیل جنگجو نیز تشکر ویژه داشته باشم که به عنوان حامی مالی ما را در برگزاری این مسابقات یاری دادند و نقش بی بدیلی در برگزاری این رویداد ایفا کردند.

مسئول انجمن فوتبال هیات ورزش کارگران استان البرز در پایان گفت: برنامه آتی ما درحوزه بانوان با توجه به درخواست ها و تمایل شرکت های مختلف برگزاری لیگ استانی است ضمن آنکه لیگ های فوتسال و فوتبال آقایان را نیز در دستور کار داریم و تلاش می کنیم آنها را نیز در اولین فرصت ممکن به انجام برسانیم.