ورزش بادی پامپ سلامت روح و جسم را به شما هدیه می دهد

مسئول کمیته بادی پامپ فدراسیون آمادگی جسمانی با تاکید بر اینکه این رشته ورزشی جذاب به خوبی به مردم معرفی نشده است گفت: به زودی مسابقات کشوری این رشته با مشارکت استان های مختلف آغاز خواهد شد.

به گزارش 90 البرز، سمیه قادری اظهار کرد: از سال 91 که مسئولیت کمیته بادی پامپ کشور را عهده دار شدم تمام تلاش و تمرکز ما بر تدوین محتوای آموزشی کامل برای انتقال دانش به علاقمندان و معرفی اصولی این ورزش بوده است.

وی بیان کرد: به لطف خدا و با تلاشی که در این بخش صورت گرفته در حال حاضر مربیان با دانشی در رشته بادی پامپ در سطح کشور فعال هستند و سطوح مختلف آموزش اعم از سمینارها،کارگاه های آموزشی و دوره های مربیگری در سطح کشور در حال برگزاری است.

قادری تصریح کرد: هر چه مربی دانش و آگاهی بیشتری از این رشته داشته باشد آسیب کمتری متوجه ورزشکاران خواهد بود وهمین مساله مهم سبب شده ما در موضوع تهیه محتوای آموزشی وسواسی دوچندان داشته باشیم.

مسئول کمیته بادی پامپ فدراسیون آمادگی جسمانی با اشاره به برگزاری دوره مربیگری درجه 3 در تهران گفت: این کلاس اولین دوره حضوری برگزار شده در این سطح بعد از دوران کرونا است و نوید برگزاری دور جدیدی از کلاس های آموزشی حضوری در کشور را می دهد.